Menu
Your Cart

METAL CLEAN SPRAY

METAL CLEAN  SPRAY
METAL CLEAN SPRAY

Endüstriyel sınıf metal temizleyici ve yağ çözücü (Aerosol)


Çoğu temizlik durumunda metal parçaları, paslanmaz çelik, taş, alüminyum vb. Temizler ve yağdan arındırır. Petrol türevlerinin, yağların, greslerin, yakıtların, yağlama maddelerinin, yağların, katran, reçinelerin, silikonların, proteinlerin, şekerlerin, asbestlerin ve diğer organik ve kompleks toprakların zincirlerinizden, makine parçalarından ve diğer temizleme yüzeylerinden uzaklaşmasına ve durulanmasına neden olur.


Aseton, Beyaz Ruh, Trikloretilen, Toluen ve kullanıcıların ve seyircilerin çevre ve sağlığını tehdit eden diğer tehlikeli temizleme sistemlerinin yerine paha biçilemez. FDA'nın tüm düzenleyici kurallarını karşılar ve aşar; NSF Sınıf K1, K3.


Ayırt Edici Özellikler ve Temel Avantajlar  


  • İş yerinde ve atölyede kullanım için endüstriyel yağ çözücü
  • Hızlı buharlaşma ile çok etkili
  • Yüksek basınç akımı, kiri çok kolay bir şekilde üflemenizi sağlar
  • Yapraklar , herhangi bir kalıntı
  • Kolayca Biyobozunur -% 98 OECD 302 B (Değiştirilmiş) 

Ürün Uygulama Alanları

Rulmanlar, Dişli Tekerlekler, Kilitler, Silindirler, Zincirler, Kızaklar, Menteşeler, Akslar, Miller, Konveyör Bantları, Fren Sistemleri vb. Günlük temizlik ve yağ giderme işlemleri için akranlarınızın çoğunu tercih ediyor. 

Yorum Yap

  • Stock: In Stock
  • Model: MLCLEAN
  • Weight: 500.00g

Ürünler,PTT kargo hizmeti alınması halinde ücretsiz(kargo bedelsiz)olarak gönderilmektedir.

Responsive video embeds with max width and float options, as well as full container styles on the video-responsive class. Display videos in your descriptions, blog posts, or custom modules anywhere on the page. Just wrap the iframe in additional div elements with the required classes and you have full control over your video layout.

Since any HTML is supported you can create custom buttons in any block. Buttons can also open popups which in turn can display any content or module.

Size Chart   Contact Form   Red Button
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.