Menu
Your Cart

FIN SUPER SPRAY

FIN SUPER SPRAY
FIN SUPER SPRAY

MicPol®'le güçlendirilmiş yüksek performanslı kuru film yağlayıcı. Her türlü hareketli parçada, konvansiyonel yağlardan daha fazla performans gerektiren durumlarda, genel yağlaması için geliştirilmiştir. Uygulandığı bölgeyi kirden arındırır, nemi uzaklaştırır, birikintileri çözer ve en ulaşılamayacak noktalara kadar erişir. Pas, donma, korozyon kaynaklı sıkışmaları giderir, kir ve pas kaynaklı sıkışmaların oluşturduğu sesi giderir ve kir oluşumuna müsade etmez.

Hareketli parçalar üstünde ince, kuru bir flm tabakası oluşturarak aşınmalara engel olur. Basınç altında mukavemetlidir, suyla yıkamaya karşı dirençlidir, toz ve kir tutmaz.


Özellikleri ve sağladığı avantajları

  • Üst düzey yağlama kabiliyeti
  • Muhteşem penetrasyon kabiliyeti
  • Nemi uzaklaştırır, paslı ve donmuş elemanları çözer
  • Korozyona karşı uzun süre etkilidir
  • Kokusuzdur, iz bırakmaz

Uygulama alanları

Muhteşem yağlayıcı performansı ve tasarruf sağlayıcı özelliğiyle bakım ve önleyici bakımların vaz geçilmez unsurudur. Zincirlerin, kabloların, yuvaların, silindirlerin, millerin, menteşelerin, şaftların, rotların, kilitlerin, aletlerin, pnömatik aletlerin, valflerin, kapı contalarının, silahların ve daha birçok ekipman ve parçanın yağlamasında kullanılır. Aynı zamanda elektrik devrelerde anti-korozif olarak kullanılır. Grafitli ve molibden bisülfürlü (MoS2) yağlayıcılara mükemmel alternatifdir.

Yorum Yap

  • Stock: In Stock
  • Model: INTR2
  • Weight: 300.00g

Ürünler,PTT kargo hizmeti alınması halinde ücretsiz(kargo bedelsiz)olarak gönderilmektedir.

Responsive video embeds with max width and float options, as well as full container styles on the video-responsive class. Display videos in your descriptions, blog posts, or custom modules anywhere on the page. Just wrap the iframe in additional div elements with the required classes and you have full control over your video layout.

Since any HTML is supported you can create custom buttons in any block. Buttons can also open popups which in turn can display any content or module.

Size Chart   Contact Form   Red Button
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.