Menu
Your Cart

GLEITMO 805 K

GLEITMO 805 K
GLEITMO 805 K

GLEITMO 805, her türlü makine elemanı için aynı anda aşırı basınçlara, darbe yüklerine ve titreşimli veya salınımlı hareketlere maruz kalındığında kullanılabilir. GLEITMO 805 özellikle torna  ve sıkıştırma elemanlarının yağlanması için uygundur. Diğer tipik uygulamalar: Plastik dişliler, iğler, büyük armatürler, kayar kılavuzlar, kayıcı yataklar, iş makinelerinin titreşimli cıvataları, bilyalı eklemler, düşük hızlı dişliler vb. dir. Ayrıca genel montaj gresi olarak da kullanılabilir. Yağlayıcı maddenin yüksek yapışma gücü ve  iyi yağlama özelliklerine ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir. 

Yorum Yap

  • Stock: In Stock
  • Model: 805 K

Ürünler,PTT kargo hizmeti alınması halinde ücretsiz(kargo bedelsiz)olarak gönderilmektedir.

Responsive video embeds with max width and float options, as well as full container styles on the video-responsive class. Display videos in your descriptions, blog posts, or custom modules anywhere on the page. Just wrap the iframe in additional div elements with the required classes and you have full control over your video layout.

Since any HTML is supported you can create custom buttons in any block. Buttons can also open popups which in turn can display any content or module.

Size Chart   Contact Form   Red Button
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.