Menu
Your Cart

KLUBER

Brand: KLUBER
ISOFLEX NBU 15, iyi basınç emme kapasitesi ile yüksek hız gresidir.Ester yağ, sentetik hidrokarbon yağ ve mineral yağ ile baryum kompleks sabun kombinasyonundan oluşur. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar ve suya, ortam etkileri ve oksidasyona karşı dirençlidir.Uygulamanız için faydalarıÖzel..
Brand: KLUBER
MICROLUBE GL 261, GL 262 gresleri, mineral yağ bazlı özel yağlama gresleridir. Ayrıca özel lityum sabun ve aşınmasız bir yüzey kalitesi sağlayan MICROLUBE katkı paketi içerir. Alıştırma aşınması en aza indirgenmiştir. Ek olarak, MICROLUBE katkı paketi, sınır sürtünme rejiminde koruma ..
Brand: KLUBER
Ürün açıklamasıPerflorinli polieter yağ esaslı BARRIERTA, yüksek sıcaklık uygulamalarında Avrupa’nın en eski ve en yüksek kaliteli markasıdır. Günümüzde BARRIERTA ismi, uzun ömürlü kararlılık, termal direnç ile eş anlamlı kabul edilir. Özellikle üretildiği hammadde ve sürekli geliştirilmesi sayesind..
Brand: KLUBER
Ürün AçıklamasıISOFLEX TOPAS NB 52 ve ISOFLEX TOPAS NB 152, sentetik bir hidrokarbon yağı ve bir baryum kompleksi sabunu kullanarak yuvarlanan ve kaymalı yatak gresleridir. ISOFLEX TOPAS NB 52 ve 152 greslerinde kullanılan özel baryum sabunu kalınlaştırıcı, diğer sabun bazlı kıvamlaştırıcıların..
Brand: KLUBER
Ürün AçıklamasıAMBLYGON TA 15/2, mineral yağ ve poliüre bazlı, uzun süreli ve yüksek sıcaklıkta yağlama yağıdır. Bu yağlama yağı, makine yapım sektöründe 150 ° C'ye kadar geniş bir servis sıcaklığı aralığını kapsayan uzun süreli veya ömür boyu yağlama için kullanılır. AMBLYGON TA 15/2, iyi..
Brand: KLUBER
Ürün açıklamasıISOFLEX TOPAS L 32 ve L 32 N aşırı derece düşük sıcaklıklar için tasarlanmıştır. Bu gresler sentetik hidrokarbon yağ ve özel bir lityum sabunundan oluşur. ISOFLEX TOPAS L 32 ve L 32 N yaşlanma ve oksidasyon direnci ve iyi korozyon korumasının yanı sıra suya direnç sağlar.ISOFLEX TOPAS..
Brand: KLUBER
Ürün AçıklamasıCENTOPLEX 2 EP, bir lityum sabun koyulaştırıcı ve özel mineral yağlara dayanan bir yağlama gresidir. Ayrıca aşınma korumasını artıran EP katkıları içerir. CENTOPLEX 2 EP oksidasyona dirençli, düşük sıcaklıkta iyi özellikler sunar, korozyona karşı korur ve kaymaya karşı dayan..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.