YERİNDE SERVİS

YERİNDE SERVİS


Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir.


Mobilya İmalatı sektöründeki tüm makinelerin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dokümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal, kendi imalatımız olan yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerinizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.


GENİŞ YEDEK PARÇA AĞI

Geniş yedek parça stoğunu elinde bulunduran firmamız özellikle mobilya imalatı sektöründe markalarımız ALPİ MAKİNE ve VECTOR'ün oluşturduğu hızlı yedek parça tedarik ağı ile müşterilerine yerinde ve zamanında yedek parça temini sağlamaktadır. Firmamız “Üretimde gecikmeye ve beklemeye kesiklikle tahammül yoktur” anlayışı ve bilinci ile hizmet vermektedir. ALPİ MAKİNA alanında uzman teknik servis personeli ile birleştirdiği hızlı yedek parça ağı sayesinde rakiplerinden ayrılmaktadır.

Devamlı Çözüm Ortağınız...


Bu kategoride ürün bulunamadı.