Menu
Your Cart

BAKIM YAĞLARI VE KİMYASALLAR

Brand: INTERFLON
MicPol®'le güçlendirilmiş yüksek performanslı kuru film yağlayıcı. Her türlü hareketli parçada, konvansiyonel yağlardan daha fazla performans gerektiren durumlarda, genel yağlaması için geliştirilmiştir. Uygulandığı bölgeyi kirden arındırır, nemi uzaklaştırır, birikintileri çözer ve en ulaşılamayaca..
Brand: OPET-FUCHS
GLEITMO 805, her türlü makine elemanı için aynı anda aşırı basınçlara, darbe yüklerine ve titreşimli veya salınımlı hareketlere maruz kalındığında kullanılabilir. GLEITMO 805 özellikle torna  ve sıkıştırma elemanlarının yağlanması için uygundur. Diğer tipik uygulamalar: Plastik dişliler, iğler,..
Brand: ZELLER GMELIN
Divinol Lithogrease 000 , tezgahların doğrusal kılavuz sistemlerinde silindirlerin yağlanması için kullanılır. Ayrıca, yüksek mekanik yüke sahip dişlilerin yağlanması için de kullanılabilir. Ürün merkezi yağlama sistemlerinde kolayca pompalanabilir . Willy Vogel AG..
Brand: MOBİL
Uygulamalar     • Mobilux EP 0 ve EP 1 iyi düşük sıcaklıkta pompalanabilirlik sağlar ve merkezi yağlama sistemleri ve düşük sıcaklık performansının gerekli olduğu diğer uygulamalar için uygundur.     • Normal çalışma koşullarında sürtünme önleyici ve kaymalı y..
Brand: SHELL
SHELL TELLUS S2 M Yüksek Performanslı Hidrolik YağShell Tellus, yüksek viskozite indeksli mineral yağlar ve üstün katık paketi kullanılarak imal edilmiş,yüksek performanslı hidrolik yağıdır.UYGULAMALAR• Endüstriyel hidrolik sistemler• Hidrolik güç iletim sistemleri• Denizcilik sektöründe hidrol..
Brand: ZELLER GMELIN
Divinol Fett L 800 , işleme merkezlerinde döner tablaların yatak yağlaması için kullanılır. Yapışkan kayma etkilerinden, yüksek baz yağ viskozitesinden dolayı güvenilir bir şekilde kaçınılmaktadır. Divinol Fett L 800 , mekanik olarak yüksek yüklü dişlilerin yağlanması için de uyg..
Brand: INTERFLON
InterflonPaste HT1200 Aşırı yüksek sıcaklıklara uygun, gısa tipi montaj gresi. Çok düşük sürtünme katsayısına sahiptir; bu şekilde bağlantılardak civataların rahatça sökülebilmesine imkan verir. Özellikle paslanmaz çeliklerde çok daha fazla etkilidir.Her türlü makine ve ekipmanın, +1200°C'ye ka..
Brand: KLUBER
ISOFLEX NBU 15, iyi basınç emme kapasitesi ile yüksek hız gresidir.Ester yağ, sentetik hidrokarbon yağ ve mineral yağ ile baryum kompleks sabun kombinasyonundan oluşur. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar ve suya, ortam etkileri ve oksidasyona karşı dirençlidir.Uygulamanız için faydalarıÖzel..
Brand: KLUBER
MICROLUBE GL 261, GL 262 gresleri, mineral yağ bazlı özel yağlama gresleridir. Ayrıca özel lityum sabun ve aşınmasız bir yüzey kalitesi sağlayan MICROLUBE katkı paketi içerir. Alıştırma aşınması en aza indirgenmiştir. Ek olarak, MICROLUBE katkı paketi, sınır sürtünme rejiminde koruma ..
Brand: MOBİL
Mobil Rarus 427Geleneksel mineral yağlarla karşılaştırıldığında kompresörlerin daha temiz kalmasını ve daha az tortu oluşumu sağlayarak, bakım zamanı aralarındaki çalıştırma süresini uzatır. Mükemmel oksidasyon ve termal stabilite özellikleri sayesinde, tortu ve çöküntü oluşumunu kontrol altında tut..
Brand: MOBİL
Ürün TanımıMobil Velocite™ Oil Numaralı Serisi, özellikle takım tezgahlarının yüksek hızdaki millerin yağlanması için tasarlanmış üstün performanslı ürünlerdir. Ayrıca, uygun vizkozite sınıfının seçildiği bazı kritik hidrolik, sirkülasyon sistemlerinde ve hava hattı yağlayıcılarında kullanılırlar. İ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.