Menu
Your Cart

Hakkımızda

ALPİ MAKİNA olarak 2000 yılında başladığımız mobilya makinaları teknik servis, yedek parça üretimi ve ithalatı olarak hizmet vermekteyiz.
En büyük hizmet güvencemiz, sunduğumuz hizmet ve ürünlerde ki kalite, standart, müşteri memnuniyetidir. Sunduğumuz tüm ürünler firmamız garanti ve güvencesi altındadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok projeye projeye hizmet ve yedek parça anlamında imza attık. Aldığımız görev ve sorumlulukları başarı ile sonuçlandırıp teslim ettik.
Hedefimiz her zamanki gibi sektörün yedek parça anlamında öncüsü olmak; yeni ürünlerimizi ürün portföyümüze katarak ihtiyaçlara daha hızlı ve kaliteli  stok tedariği ile müşterilimize sunmaktır.
 
En büyük güvencemiz müşterilerimizin bize olan eksiksiz güvenidir. Onların itici gücü sayesinde her geçen gün stok çeşitliliğimiz, kalitemiz artmaktadır.
 
Mobilya sektörünün her geçen gün artan kalitesi ve makine çeşitliliği ile birlikte ALPİ MAKİNA VE ATM ALFA MÜHENDİSLİK olarak; ürün, hizmet, spindle motor ve ikinci el yedek parça konusunda hizmetlerimiz artacaktır.
 
GÜVENİNİZ, GÜCÜMÜZDÜR.


 
                                                                                                                                                              
Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.