Menu
Your Cart

SPINDLE MOTOR TADILATI

Sektörde ki 30 yılı aşkın tecrübemizin, mühendis ve teknisyen ekibimiz ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti ve sorunsuzluk odaklı kullanıldığı “spindle motor tadilatı” bölümümüz yılda 250’yi aşkın motor tadilatı ile lider konumunu korumaktadır.


Teknik departmanımızda kullandığımız son teknoloji ekipman, cihaz ve makineler sayesinde hedefimiz “0 hata” ile tadilatı gerçekleştirmek ve 1 yıl garanti sürecimizde ve sonrasında müşterilerimizin üretimde problem yaşamaması. Bu hedeflerimiz ışığında her geçen gün ekibimizi genişletiyor, ekipman ve cihazlarımızı güncelliyoruz.


 Türkiye’de ve dünyada şimdiye kadar yapmış olduğumuz 2000’i aşkın spindle motor tadilatımızla alanlarında lider müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık.


Firmamıza gönderdiğiniz motorlarınız, firmamıza ulaştığı andan itibaren fotoğraflanır ve kayıtları tutulur. Spindle motorunuz ile alakalı işlemlere tüm detayları ile şeffaflık ilkemiz neticesinde ulaşabilirsiniz. “Tested By Alpi Makine” etiketine sahip motorları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  


                                                         

Alışveriş deneyiminizi daha üst bir boyuta taşımak adına bu sitede çerezlere yer verilmektedir.